Schody kamienne Zewnętrzne - Schody z tarasem

Schody przechodzące w taras są schodami zewnętrznymi betonowymi, które zostały oklejone granitem.

Z naszej praktyki kamieniarskiej wynika, że takie rozwiązania tarasu ze schodami może stanowić problem. Chodzi tutaj o cenę, a nie ich wykonanie. Z tego powodu dobrze jest się zastanowić czy takie rozwiązanie jest dobrym wyborem, oczywiście jest to indywidualna sprawa każdego z inwestorów. Jednak poczuwam się do małej podpowiedzi.

Na tarasie z reguły chcemy umieścić np.: komplet wypoczynkowy, stół, huśtawkę, sprzęt do grillowania itp. to powoduje, że taras musi mieć odpowiednią wielkość. Co za tym idzie dużą liczbą m2, a to z kolei przekłada się na wyższą cenę schodów z tarasem. Więc przed budową takiego tarasu ze schodami dobrze by było zastanowić się, czy obłożenie ich granitem, nie stanowi zbyt dużego wyzwania finansowego. Oczywiście od strony kamieniarskiej im więcej m2, tym lepiej. Jednak celem naszej firmy jest pomoc klientowi tak, aby inwestycja była zrealizowana w jak najniższej cenie i jak najwyższej jakości.

Istnieje możliwość zmniejszenia kosztów tarasu ze schodami kamiennymi. Z reguły takie tarasy mają zejścia schodami z trzech stron, wystarczy zrezygnować z dwóch biegów schodowych i zostawić tylko jedno zejście. Ten prosty zabieg może spowodować zaoszczędzenie kilku tysięcy.

Podsumowując: schody kamienne przechodzące w taras są bardzo prestiżowe i ekskluzywne, robią duże wrażenie, jednak trzeba mieć na uwadze, że wiąże się to z wyższymi kosztami.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszego doświadczenia

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Kamieniarstwo Dziubek Arkadiusz" z siedzibą w 43-330 Bielsko-Biała ul. Karpacka 141. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 


pozycjonowanie stron bielsko