Schody zewnętrzne i wewnętrzne

Schody wykonane z kamienia dzielą się ze względu na miejsce montażu na: zewnętrzne i wewnętrzne.

Schody zewnętrzne wykonane z kamienia to najlepszy wybór, gdy chodzi o estetykę i funkcjonalność. Prezentują się one bardzo ekskluzywnie, kamień naturalny zawsze dodaje nieruchomości prestiżu. Dodatkowo są właściwie bezobsługowe. Łatwość w utrzymaniu czystości jest ich dużym plusem, mycie czy zamiatanie nie stanowi żadnego problemu. Dobrze wykonane schody kamienne są bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Jaki kamień wybrać na schody zewnętrzne?

Jest kilka materiałów, których można użyć do montażu schodów zewnętrznych. Niektóre są bardziej funkcjonalne inne mniej za to mają niższą cenę.

Podstawowe materiały to: granit, piaskowiec, lastriko (taraco).

 

Natomiast jeżeli chodzi o schody wewnętrzne, mają te same plusy co schody zewnętrzne, czyli są bardzo funkcjonalne i estetyczne. Różnica między schodami zewnętrznymi i wewnętrznymi to większa liczba materiałów, z których można je wykonać.

Jaki kamień wybrać na schody wewnętrzne?

Najlepszy materiał to: granit, lastriko (taraco), marmur, kwarcogranit (konglomerat granitowy) konglomerat marmurowy.

Z powodu tak dużego wyboru materiałów schody wewnętrzne można wykonać w różnych wariantach. Do dyspozycji jest ogromna paleta barw i powierzchnia oraz cen na każdą kieszeń.

Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszego doświadczenia

Napisz do nas

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "Kamieniarstwo Dziubek Arkadiusz" z siedzibą w 43-330 Bielsko-Biała ul. Karpacka 141. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 


pozycjonowanie stron bielsko